خواص کومبوچا

 • کاهش میزان کلسترول خون

  سلامت قلب و عروق، کاهش فشار خون و قند خون واوره خون

 • کا هش بی خوابی

  اختلالات خواب شبانه و بی خوابیهای مزمن را از شما می گیرد

 • جلوگیری از برخی سرطان ها

  کنترل کننده بیماری ام‌اس و دیابت

 • سم زدایی بدن

  سم زدایی کبد و کلیه

 • انرژی زا

  افزایش انرژی و تسکین درد مفاصل

 • سلامت پوست و مو

  باعث شفافیت ، مرطوب تر شدن ، از بین برنده لک های قهوه ای ، بر طرف کننده جوش وچین و چروک پوست

خبرگزاری ایسنا

استقبال از نوشیدنی‌های ارگانیک

 

مدیرعامل مجموعه صنعتی چای تندرستی دلستان از استقبال مردم از "اوتما کومبوچا"که جایگزین مناسبی برای نوشابه‌های پرکالری و قند است، خبر داد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، آفاق شادمانی با بیان اینکه کارخانه از سال ١٣٨٨ فعالیت خود را آغاز کرده گفت: ما با سرمایه‌گذاری 10 میلیارد ریالی توانستیم فعالیت خود را با هدف تولید نوشیدنی‌های سالم و ١٠٠درصد طبیعی و بدون مواد افزودنی با نام تجاری "اوتما کومبوچا" اغاز کنیم.

مدیرعامل دلستان افزود: در کنار تولید محصول با قیمت رقابتی مناسب به محصولات وارداتی مشابه، کارآفرینی و ایجاد اشتغال مستقیم و غیرمستقیم از جمله دلایل اصلی تولید محصولات اوتما کومبوچا بوده است.

وی با اشاره به اینکه برای تولید این محصول سه سال کار پژوهشی صورت گرفته است گفت: با تلاش‌های صورت‌گرفته نوشیدنی "اوتما کومبوچا" بالاترین نشان‌های استاندارد، بهداشت و سلامت و همین‌طور نشان محصول ارگانیک را گرفته است.

شادمانی تاکید کرد: فعالیت ما نشان می‌دهد می‌توان با سرمایه‌گذاری‌های مناسب و البته تلاش اهداف اقتصادی را محقق ساخت و به پیشرفت بازار و توسعه بازارهای صادراتی فکر کرد.

وی با اشاره به استقبال مردم از نسل قبلی این نوشیدنی، ابراز امیدواری کرد، طعم ویژه و خاص این محصول طبیعی مورد استقبال ایرانیان به‌ویژه جوانان که نیاز به انرژی دارند، نوشیدنی "اوتما کومبوچا"سرشار از ویتامینB1 ،B2 ،C وE است که می‌تواند جایگزین مناسبی برای نوشیدنی‌های پر کالری باشد.

http://isna.ir/fa/news/94112617190/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%82%D8%A8%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B2-%D9%86%D9%88%D8%B4%DB%8C%D8%AF%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C%DA%A9

 
 

گواهینامه ها و مجوزهای ما

ارسال رایگان

با خرید بیش از 100.000 هزار تومان محصول بصورت رایکان اراسل خواهد شد .